ROZWIĄZANIA INTERNET OF THINGS

Oferujemy szeroki wybór urządzeń telemetrii, które mogą być stosowane do zdalnego monitorowania inteligentnych urządzeń domowych, oszczędzania energii i śledzenia ładunków.

GreenNET Repeater

GreenNET Repeater to urządzenie do routingu danych. Zbiera dane z urządzeń, które nie mają połączenia Wi-Fi, częstotliwości radiowej lub GSM, i przekazuje je na zewnętrzny serwer. GreenNET Repeater regeneruje odebrane sygnały i może zwiększać zasięg i siłę odbieranego sygnału. Może być używany do odbierania danych pomiarowych i alarmów z urządzeń wyposażonych w moduły BLE, ANT+ i częstotliwości radiowej.

Green Logger

Green Logger to małe urządzenie do monitorowania stanu ładunku. Jest wyposażone w czujniki, które ciągle mierzą temperaturę, wilgotność, ciśnienie, natężenie światła i inne parametry wewnątrz przesyłki. Jeśli przekroczony zostanie próg bezpieczeństwa, urządzenie wysyła informację do zintegrowanej aplikacji. Green Logger archiwizuje historię pomiarów do 6 miesięcy i przesyła je na główny serwer. Urządzenie charakteryzuje się długą żywotnością baterii i doskonałą trwałością. Dane zebrane przez Green Logger mogą być przesyłane za pomocą urządzenia GreenNET Repeater.

Dimmer

Główne zastosowanie urządzenia Dimmer to monitorowanie natężenia światła w pomieszczeniach. Mierzy temperaturę urządzenia i przekształca ją w wartość jasności. Dane zebrane przez Dimmer mogą być przesyłane za pomocą urządzenia GreenNET Repeater.

OnOff

Urządzenie do zdalnego sterowania oświetleniem wewnętrznym. Jest zintegrowane z dedykowaną aplikacją mobilną i internetową, która umożliwia użytkownikowi monitorowanie zużycia energii elektrycznej w domu za pośrednictwem połączenia internetowego. Urządzenie może być również używane do włączania i wyłączania świateł. Dane zebrane przez Dimmer mogą być przesyłane za pomocą urządzenia GreenNET Repeater.

Sensor

Sensor to urządzenie telemetrii do pomiaru warunków środowiskowych w miejscu pracy lub w przestrzeni mieszkalnej. Najlepiej nadaje się do okresowych pomiarów w określonych odstępach czasu. Sensor może mierzyć temperaturę, wilgotność, ciśnienie atmosferyczne, natężenie światła i inne parametry. Dane zebrane przez urządzenie mogą być przesyłane na serwer za pomocą urządzenia GreenNET Repeater.

Linker

Głównym celem Linker jest integracja urządzeń, które działają w standardach różniących się od tych używanych na głównym serwerze. Może być używany do precyzyjnych urządzeń pomiarowych, takich jak osobiste urządzenia telemedyczne. Może być również używany do łączenia innych urządzeń z tymi oferowanymi przez Green Control.

Pobierz plik w formacie PDF
Scroll to Top