Smart Building

O Nas

Program „Smart Building – Budownictwo Drewniane”  specjalizuje się w budownictwie prefabrykowanych domów drewnianych, który z pasją tworzy sztab wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Wiemy, że technologia jest nierozłączną częścią życia ludzi, dlatego naszą specjalnością jest budownictwo innowacyjne. Jesteśmy gotowi sprostać najwyższym wymaganiom, nawet najbardziej wymagających klientów. Kierujemy się zasadą ,,klient nasz pan,, dlatego dbamy o to, by każde przedsięwzięcie było wykonane jak najlepiej. Idziemy krok w krok z nowymi  trendami ,nie zapominając o naturalnym środowisku. Naszym najważniejszym celem jest podniesienie standardów życia społeczeństwa i stworzenie klientowi idealnego miejsca zamieszkania. Doświadczenie i dobry warsztat, którym cechuje się nasza firma pozwala tworzyć nowy wymiar nieruchomości. Naszą firmę charakteryzuje bezkonkurencyjny czas realizacji każdego projektu, dbamy o to by każdy projekt cechował się wysoką energooszczędnością, a także stawiamy na ekologiczne rozwiązania. Korzystając ze stałej współpracy doświadczonych projektantów, dajemy Państwu szeroki wachlarz produktów od nowoczesnych domów prefabrykowanych i eko-domów po budynki wielorodzinne, szkoły,szpitale,hale sportowe, a nawet ekologiczne osiedla, które umożliwiają tworzenie koncepcji na wielu płaszczyznach i w różnych technologiach. Wybiegamy poza normy standardowego budownictwa, co daje nam nieograniczone możliwości i wysoki standard funkcjonalności. Smart Building – to domy z przyszłością.

Potwierdzeniem naszego doświadczenia są zrealizowane umowy w Niemczech, Polsce i krajach Beneluxu m.in.: domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej oraz realiz acja osiedli dla deweloperów.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

Program „Smart Building-Budownictwo Drewniane” budownictwo domów prefabrykowanych opiera na technice wykorzystania paneli KVH Holz. KVH jest produktem drzewnym wysokich technologii zaliczanym do grupy Engineered Wood Products. Drewno konstrukcyjne KVH posiada Niemiecki Certyfikat Jakości (Zertifikat KVH MPA Stuttgart). Cena za m2 takiego domu często jest dużo niższa niż cena za dom tradycyjnego budownictwa, za to jakość wykonania i trwałość surowców pozostaje na najwyższym poziomie. Dzięki użyciu drewna KVH możemy korzystać z zaawansowanych technologii produkcyjnych, sterowanych komputerowo posiadających niemal nieograniczone możliwości potrzebnych do stworzenia gotowego produktu. Dzięki tym metodom stworzenie idealnego dla klienta domu trwa zaledwie niecały kwartał. Korzystanie z jak najlepszych technologii znacznie ułatwia pracę przy tworzeniu domu, co za tym idzie, klient nie musi martwić się nieoczekiwanymi przeszkodami i problemami związanymi z budową. Wszystkie elementy konstrukcyjne naszych domów wykonywane są zgodnie z normami europejskimi oraz normami ognioochronnymi. Każdy z nich spełnia wymagania jakościowe oraz ogniowe, również te wymagane w budownictwie wielorodzinnym oraz budynkach użyteczności publicznej.

BUDOWA DOMU – BUDOWA PRZYSZŁOŚCI

Budowa domu to niezwykle odpowiedzialne zadanie, zwłaszcza jeśli chodzi o budowę  TWOJEGO WŁASNEGO DOMU, dlatego oferujemy niezbędną pomoc i fachowe doradztwo naszego zespołu w tej ważnej decyzji. Budowa domu to przedsięwzięcie na długie lata dlatego dbamy o każdy szczegół by zapewnić klientowi jak najwyższy poziom komfortu.

Dzięki owocnej współpracy z naszymi dostawcami, oferujemy możliwość stworzenia domu tańszego od murowanego w tradycyjnej wizji architektów, do wysoko ekologicznego, energooszczędnego, ekskluzywnego budynku o wysokim standardzie. Dbamy o to, by nasze prace cechowały się wysoką energooszczędnością stawiając na ekologiczne rozwiązania. Budownictwo kompozytowo – drewniane posiada wiele zalet. Pozwala na stosowanie sterowanej komputerowo produkcji, co przekłada się na nieograniczoną możliwość tworzenia gotowych elementów do budowy obiektów realizowanych według indywidualnych pomysłów i oczekiwań designerskich. Główną zaletą budynków bazujących na technologii kompozytowo-drewnianej jest szybkie tempo  budowy. Wraz z silnym naciskiem na architekturę, jej zrównoważony rozwój i energooszczędne projektowanie kontrola jakości i bezpieczeństwo zajmuje u nas pierwsze miejsce. Oferujemy Państwu prefabrykowane bloki drewniane oraz ekologiczne domy jednorodzinne. W swojej ofercie posiadamy również ofertę domów dla deweloperów. 

Scroll to Top