PLATFORMA PROGRAMISTYCZNA GREEN ID

Kompleksowe, rozwijające się środowisko, które pomaga użytkownikowi lepiej wykorzystać swoje urządzenia elektroniczne.

Środowisko Green ID oferuje liczne innowacyjne możliwości rozwijania połączeń użytkownik-urządzenie. Oferujemy wiele aplikacji przydatnych zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Podstawowa aplikacja – GreenID app – umożliwia użytkownikowi zalogowanie się do wszystkich swoich aplikacji GreenID za jednym razem. Może być również używana do zarządzania kontem GreenID, dodawania nowych aplikacji oraz aplikacji zewnętrznych.

GreenFamily

GreenFamily to aplikacja umożliwiająca najdokładniejszą lokalizację dodanych urządzeń (i ich użytkowników). Aplikacja, po uruchomieniu, próbuje określić pozycję za pomocą GPS lub GPRS i przesłać ją do chmury danych. Ponadto, w tej aplikacji dostępna jest opcja wysyłania konfigurowanej wiadomości S.O.S. (sms lub e-mail) do wybranych użytkowników.

SmartPay

Aplikacja SmartPay umożliwia użytkownikowi dostęp do wielu kont w różnych bankach za pośrednictwem jednej, łatwej w obsłudze i przyjaznej dla użytkownika aplikacji. SmartPay umożliwia nie tylko monitorowanie salda konta, przeprowadzanie przelewów bankowych i opłacanie rachunków, ale także dokonywanie płatności bezkontaktowych za pomocą smartfona.

GreenAlerts

Aplikacja dla kierowców informująca o zagrożeniach na drodze i umożliwiająca zgłaszanie nowych informacji lub przeglądanie wcześniejszych raportów. Raporty potwierdzone przez innych kierowców poprawiają statystyki użytkownika. Posiada opcję personalizacji dźwiękowych alertów dla wybranych kategorii zagrożeń.

GreenMed

Aplikacja telemedyczna używana do diagnostyki osobistej w dwóch wersjach – dla pacjentów i lekarzy. Głównym celem aplikacji jest zbieranie danych medycznych z dedykowanych urządzeń i gromadzenie ich w aplikacji i chmurze. Historia wyników jest przekazywana wraz z opcją udostępniania lekarzowi. Wersja dla lekarzy posiada dodatkowe funkcje zarządzania danymi pacjentów.

GreenNews

Aplikacja do pobierania wiadomości ze źródeł RSS, gazet i stron internetowych. Aplikacja wyświetla stronę główną z menu podzielonym na kilka popularnych tematów. Łączy się z Internetem po uruchomieniu w celu aktualizacji kanałów.

GreenTaxi

System do szybkiego zamawiania taksówek. Jego zaletą jest zgromadzenie wielu korporacji i prywatnych przewoźników w jednej aplikacji. Umożliwia użytkownikowi zamówienie taksówki z poziomu mapy lub od dostępnych przewoźników.

Green SOS

Zaawansowany system awaryjny lokalizujący osoby w niebezpieczeństwie i przekazujący ich pozycję i/lub wiadomość do odpowiednich służb ratunkowych.

Green Control

Green Control to kompleksowy pakiet aplikacji mobilnych i internetowych do monitorowania stanu przesyłek, śledzenia ładunków, monitorowania pojazdów i zarządzania magazynami.

Green Metering

Umożliwia użytkownikom monitorowanie odczytów liczników elektrycznych, gazowych i wodnych za pomocą aplikacji we wszystkich nieruchomościach użytkownika. Pozwala na obserwowanie statystyk zużycia mediów.

GreenTrader

GreenTrader to aplikacja dla użytkowników platformy Green Energy. Jest używana przez agentów zgłaszających potencjalne projekty do realizacji przez instalatorów i inne osoby uczestniczące w poszczególnych etapach realizacji projektu.

Green Cars

Aplikacja do zarządzania stanem samochodu. Komunikuje się z samochodem spalinowym za pomocą dedykowanego urządzenia OBD2, a z samochodem elektrycznym za pomocą modułu CAN. Ułatwia sprawdzanie raportów błędów.

Green Point

Green Point to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi znalezienie i rezerwację punktów ładowania samochodów elektrycznych oraz znalezienie innych usług motoryzacyjnych. Umożliwia użytkownikowi zmianę pożądanego promienia wyszukiwania.

Green Shop

Aplikacja umożliwiająca zarządzanie sklepem internetowym wraz z aplikacją internetową.

Green Home

Aplikacja do zarządzania inteligentnym domem. Pozwala na zdalne i lokalne sterowanie urządzeniami domowymi i audio/wideo, systemami alarmowymi, monitoringiem wideo, oświetleniem oraz zabezpieczeniami przeciwwłamaniowymi (rolety) i wieloma innymi funkcjami.

Pobierz plik PDF 1
Pobierz plik PDF 2
Scroll to Top