MULTICARD – INTELIGENTNY SYSTEM TRANSAKCJI

Smart Pay – kompleksowy i bezpieczny pakiet aplikacji do przetwarzania płatności i zarządzania kontami bankowymi.

System SmartPay został stworzony, aby uprościć codzienne zarządzanie wieloma kontami bankowymi i programami lojalnościowymi.

Zawiera następujące aplikacje:

  • Moje Konta – umożliwia dostęp do wielu kont bankowych w jednej aplikacji i łatwe przenoszenie środków między nimi. Pozwala użytkownikom wybrać jedną preferowaną metodę uwierzytelniania transakcji i korzystać z niej na wszystkich swoich kontach;
  • Mój Portfel – zapewnia bezpieczne usługi płatnicze za pośrednictwem smartfona i upraszcza zarządzanie finansami osobistymi. Daje możliwość ciągłego monitorowania wydatków, co pozwala użytkownikowi na lepsze poznanie swoich nawyków wydatkowych i ułatwia oszczędzanie;
  • Punkty Lojalnościowe – aplikacja integrująca dostęp do wszystkich programów lojalnościowych wybranych przez klienta i umożliwiająca śledzenie liczby punktów w każdym programie lojalnościowym, w którym uczestniczy. Aplikacja umożliwia łatwe sprawdzenie, ile punktów znajduje się na poszczególnych kontach lojalnościowych oraz ile punktów brakuje do uzyskania konkretnej nagrody.

Zewnętrzna część systemu SmartPay – Multicard, umożliwia konsolidację wszystkich dostępnych kart bankowych, kart dostępowych i kart programów lojalnościowych w jedną bezpieczną kartę z wbudowaną ochroną przed fałszerstwem.

SmartPay wykorzystuje technologię Green Cloud. Jest to usługa chmurowa o niemal nieograniczonych możliwościach rozwoju. Aplikacje Green Cloud działają w rozproszonej strukturze, co umożliwia ich działanie w wielu instancjach na wielu serwerach.

Pobierz plik w formacie PDF
Scroll to Top